Меню

А   Д   В   О   К   А   Т   С   Ь   К   Е      О   Б   '   Є   Д   Н   А   Н   Н   Я

Е К С   Ю Р Е

Детективне Агентство «СПАЙ»

Детективне агентство «СПАЙ» (Private enterprise "Detective Agency "SPY") створено в листопаді 2013 року в м. Львів (Україна).

Детективне агентство є командою професіоналів - колишніх співробітників правоохоронних органів і спецслужб, що мають багатий досвід оперативно-розшукової, слідчої, інформаційно-аналітичної роботи, досвід проведення спецоперацій і великий життєвий досвід.

Президент Детективного агентства «СПАЙ» Станіслав Броневицький, 30 років служби в органах МВС, і оперативних підрозділах податкової служби, з 2003 року є членом Всесвітньої асоціації поліцейських (International Police Association), з 2012 року - членом Всеукраїнської Асоціації приватних детективів (ВАПД), Голова Адвокатського об'єднання "Екс Юре".

Діяльність агентства базується на принципах верховенства права, законності, суворого дотримання прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, збереження професійної таємниці, взаємодії з правоохоронними органами, органами державної влади та місцевого самоврядування.

Агентство гарантує: оперативність, якість, конфіденційність і професіоналізм при наданні послуг.

Кожен клієнт, який звернувся за допомогою в Детективне агентство «СПАЙ» повинен бути впевнений в тому, що його готові прийняти в будь-який час, глобально і детально вивчити суть проблеми, дати правову оцінку ситуації і знайти шляхи остаточного її вирішення.

spy.lviv.ua

Аудиторська компанія «Концептуаль»

Аудиторська компанія «Концептуаль» пропонує клієнтам професійні послуги в сфері аудиту, бухгалтерського та податкового обліку.

Співпрацюючи з нашою компанією, ви зможете оцінити ряд конкурентних переваг Аудиторської компанії «Концептуаль», що вигідно відрізняють нашу компанію від аналогічних бухгалтерських та аудиторських фірм. Політика нашої компанії спрямована на довгострокове та взаємовигідне співробітництво з нашими клієнтами та надання тільки якісних послуг. Також клієнтам Аудиторської компанії «Концептуаль» гарантується повна конфіденційність інформації про їх компанії, що передається нам в процесі надання послуг.

Ми здійснюємо аудиторську діяльність на підставі свідоцтва Аудиторської палати України про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів №4522 від 05 липня 2012 року. Ціни на аудит та бухгалтерські послуги в нашої аудиторської компанії доступні для клієнтів, всі види послуг виявляються в стислі терміни завдяки ефективній організації роботи наших фахівців.

konceptual.com.ua

Приватний нотаріус
Костишин Богдана Тарасівна

Приватний нотаріус Костишин Богдана Тарасівна освіта вища, юридична, Львівський Національний університет ім. Івана Франка.

Свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю № 6315 від 29 березня 2007 року. Реєстраційне посвідчення № 249, видане Головним управлінням юстиції у Львівській області 20 червня 2007 року.

www.kostishin.lviv.ua