Меню

А   Д   В   О   К   А   Т   С   Ь   К   Е      О   Б   '   Є   Д   Н   А   Н   Н   Я

Е К С   Ю Р Е

Адвокатське об'єднання "Екс Юре" надає повний спектр послуг по супроводженню операцій із землею та нерухомістю. Купівля-продаж, міна, дарування, оренда та концесія - це неповний перелік правочинів, які вимагають професійного юридичного супроводу. Правильне оформлення прав на землю або нерухомість - запорука захисту ваших прав в майбутньому.

Земельні правовідносини в Україні перебувають на початковому етапі свого розвитку, що вимагає особливої обережності та професіоналізму при рішення будь-яких питань пов'язаних із земельними ділянками. Ми допоможемо вам зробити юридичний аналіз правовстановлюючих документів на землю, а також виявити всі можливі ризики при здійсненні операцій із землею.

Наші адвокати мають багаторічний досвід представництва інтересів в земельних спорам з державними органами та приватними особами. Компанія також надає консультації з питань оподатковування прав на земельні ділянки, щодо порядку та розмірів оплати земельного податку згідно вимоги Податкового кодексу України, оптимізації оподатковування.

Ви завжди можете одержати вичерпну консультацію юриста з питань сплати податку на нерухомість, а також одержить рекомендації з оптимізації податку на землю.

Операції із землею та нерухомістю: