Меню

А   Д   В   О   К   А   Т   С   Ь   К   Е      О   Б   '   Є   Д   Н   А   Н   Н   Я

Е К С   Ю Р Е

Житлові спори, надзвичайно поширена категорія справ, що розглядається судами. Така велика кількість житлових справ пояснюється тим, що законодавство в даній категорії правовідносин надто недосконале (застаріле), адже регулюється Житловим Кодексом Української РСР 1983 року, через що суди здебільшого приймають рішення, керуючись Пленумами Верховного суду України і підзаконними нормативно-правовими актами України, що породжує безкінечні суперечки між юристами щодо неоднакового застосування судами тих чи інших норм.

Та не дивлячись на дані обставини, кількість житлових справ не зменшується, адже рідко можна зустріти людину у якої колись не виникало проблем з оформленням, переоформленням, встановленням чи визнанням права власності на житло, права користування житлом, припинення права тощо.

Оскільки, як вже вказувалось, житлові спори надзвичайно неврегульована категорія справ, захистити свої права самостійно без юридичної підготовки буде надзвичайно складно, тим більше в таких справах буде вирішуватися доля Вашого житла. Звернувшись до нас за допомогою у представництві інтересів при врегулюванні виниклого житлового спору, наші адвокати та юристи використають всі знання і навики напрацьовані роками задля успішного вирішення Вашої справи з мінімальними затратами і максимальним результатом.

Послуги в даній сфері: